25 листопада 2019 р. викладачі Інституту державного управління - виконавці проєкту Жана Моне відвідали ефір Українського радіо.

Координаторка проекту Жана Моне, професорка Інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили, Світлана Сорока розповіла про заходи, які вона відвідала на запрошення Європейської Комісії у м. Брюссель: «Конференцію координаторів програм Жан Моне», яка відбулась 18 листопада 2019 року та Заключну конференцію до 30-ї річниці діяльності Жан Моне «Дослідження ЄС у цифрову епоху», яка відбулась 19 листопада 2019 року. Під час ефіру також обговорили які проблемні питання, що стосуються цифровізації в освіті, вдалося вирішити і що планують робити в перспективі?

Завідувачка кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки Інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили, доктор наук з державного управління, виконавець проекту Жана Моне Юліана Палагнюк розповіла  про виконання гранту від Європейського Союзу – Жан Моне Модуль “Управління в ЄС та політика європейської інтеграції” в Інституті державного управління Чорноморського національного університету імені Петра Могили як напрям наукової співпраці між Україною та ЄС. Зокрема про проведення в рамках проекту 2 грудня 2019 року в ЧНУ імені Петра Могили науково-практичної конференції «Лісабонський договір – 10 років після набуття чинності. Що змінилося у функціонуванні ЄС?».

Коментар телефоном щодо реалізації цього проекту в аспекті викладання дисциплін дав доцент Інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили, виконавець проекту Жана Моне Дмитро Сай.

Європеїзація освіти: розвиток цифрових компетенцій

Професорка Інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили Світлана Сорока повернулася з Брюсселя, де взяла участь у заходах Європейської комісії в рамках програми Еrasmus +. У тому числі, викладачка з Миколаєва взяла участь у заключній конференції «Дослідження ЄС у цифрову епоху», що відбулася 19 листопада 2019 року.Яку підтримку та вказівки щодо операційних та фінансових аспектів діяльності з метою сприяння реалізації проєктів, що спрямовані на розвиток цифровізації освіти, запропонували науковцям? Які проєкти в сфері цифрових досліджень впроваджують у Миколаєві? Які проблемні питання, що стосуються цифровізації в освіті, вдалося вирішити і що планують робити в перспективі?#Цифровізація#Реформа_освіти

Опубліковано UA: Миколаїв Понеділок, 25 листопада 2019 р.