Координаторка проєкту Світлана Сорока взяла участь у заходах європейської комісії в рамках програми ERASMUS+ у Брюсселі

Координаторка проєкту Світлана Сорока взяла участь у заходах європейської комісії в рамках програми ERASMUS+ у Брюсселі

Як координатор Модулю Жан Моне «Управління в ЄС та політика європейської інтеграції» Світлана Сорока, на запрошення Європейської Комісії, відвідала 2 заходи: «Конференцію координаторів програм Жан Моне», яка відбулась 18 листопада 2019 року та Заключну конференцію до 30-ї річниці діяльності Жан Моне «Дослідження ЄС у цифрову епоху», яка відбулась 19 листопада 2019 року.

«Конференція координаторів програм Жан Моне» була організована Виконавчим агентством з питань освіти, аудіовізуалізації та культури (EACEA) Європейської Комісії для координаторів новообраних бенефіціарів Жан Моне. Захід об’єднав координаторів проектів з різних країн світу, членів команди виконавчого агентства Жана Моне та колег з Європейської Комісії. Були проведені інформаційні сесії, запропонована підтримка та вказівки щодо операційних та фінансових аспектів діяльності з метою сприяння реалізації проектів.

Це був неймовірний досвід і гарна можливість отримати нові знання, поспілкуватися з представниками виконавчого агентства Жан Моне, колегами з різних країн, що реалізують проекти. Визначені пріоритети програми Жан Моне на наступні роки і це стане орієнтиром для написання нових, сподіваємося успішних, проектів в сфері європейських студій – відзначила Світлана Сорока.

Заключна конференція до 30-ї річниці діяльності Жан Моне «Дослідження ЄС у цифрову епоху» була зосереджена на проблемах, що стосуються цифровізації в освіті та на тому, як це впливає на дослідження Європейського Союзу. Тема конференції – «Дослідження ЄС у цифрову епоху» була обрана однією із головних пріоритетів нової Європейської Комісії – підтримка розвитку цифрових компетенцій через освіту. Дискусія була зосереджена на проблемах цифровізації в освіті, а саме викладанні Європейських студій в епоху цифрових технологій, проектах Жан Моне у сфері цифрових досліджень, Плані дій Європейської Комісії в галузі цифрової освіти та соціально-економічних та правових наслідках цифровізації.