Нагородження переможців конкурсу «Кращі практики впровадження освітніх інновацій» - авторів Мультимедійного підручника «Управління в ЄС та політика європейської інтеграції»

Нагородження переможців конкурсу «Кращі практики впровадження освітніх інновацій» - авторів Мультимедійного підручника «Управління в ЄС та політика європейської інтеграції»

24 листопада  2021 року у Національному агентстві України з питань державної служби відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу «Кращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад» у 2021 році.  Переможцем в номінації «Підготовка магістрів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» став Мультимедійний підручник «Управління в ЄС та політика європейської інтеграції» розроблений Світланою Сорокою, Юліаною Палагнюк та Дмитром Саєм. Конкурс організовано Національним агентством України з питань державної служби. Від Інституту державного управління нагороду отримав у Національному агентстві України з питань державної служби доцент Дмитро Сай.

До участі у Конкурсі цьогоріч надійшло 66 заявок з інноваційними практиками, що були впроваджені в освітню діяльність з професійного навчання.  Метою Мультимедійного підручника, створеного в Інституті державного управління є використання новітніх інструментів та сучасних інформаційних технологій в підготовці магістрів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування», надання більшої наочності та практичних навичок при вивченні дисциплін євроінтеграційної тематики. Зміст мультимедійного підручника складається з текстів, понять, цитат, малюнків, графічних зображень, включаючи аудіо, відео та гіперпосилання. Програмним забезпеченням підручника з є веб-сторінка в Інтернеті  https://eugov.chmnu.edu.ua/miltymediinyi-posibnyk/, основною метою якої є навчання, включаючи самонавчання. Студенти можуть вибрати тип подання інформації, послідовність подання інформації та її темп. Контроль знань відбувається за допомогою онлайн-тестів, вікторин, домашніх завдань.  Практичне використання мультимедійного підручника в Інституті державного управління відбулося під час вивчення магістрами курсів «Управління та прийняття рішень в ЄС», «Політика європейської інтеграції», «Євроінтеграція, міжнародне публічне управління та безпека», «Інституційно-правова система ЄС (спецкурс з елементами викладання іноземною мовою)».

Вітаємо Інститут державного управління та авторів Мультимедійного підручника «Управління в ЄС та політика європейської інтеграції» з нагородою!