Участь у міжнародній конференції «Європа ХХІ століття. Майбутнє Європи та Європейського Союзу у світлі старих та нових викликів»

Участь у міжнародній конференції «Європа ХХІ століття. Майбутнє Європи та Європейського Союзу у світлі старих та нових викликів»

Координаторка проєкту Світлана Сорока та директор Інституту державного управління Володимир Ємельянов взяли участь у у міжнародній конференції «Європа ХХІ століття. Майбутнє Європи та Європейського Союзу у світлі старих та нових викликів», яка відбулася 6-7 лютого 2020 року в м. Слубіце, Республіка Польща. Під час пленарного засідання виступили Гюнтер Вергюген, Комісар ЄС зі справ розширення у 1999-2004 роках; Лешек Міллер, депутат Європейського парламенту; Марек Правда, Директор представництва Європейської Комісії в Польщі. Також виголосили свої доповіді з європейської тематики відомі вчені професори з Варшавського університету – Константин Войтащик та Ришард Земба, Ягелонського університету – Анджей Манія, Університету імені А. Міцкевича – Тадеуш Валлас.

Світлана Сорока виголосила свою доповідь «Економічні наслідки реалізації Угоди про Асоціацію України з ЄС» під час засідання секції, присвяченій темі співпраці пострадянських країн з ЄС. Також під час конференції були обговорені питання співпраці між Університетом імені А. Міцкевича та Чорноморським національним університетом імені Петра Могили. Відбулися зустрічі з деканом Університету імені А.Міцкевича Анджеєм Стельмахом та професорами університету Цезарем Тросяком та Бартошем Городецьким.