8 листопада 2019 р. координатор Модулю Жан Моне “Управління в ЄС та політика європейської інтеграції” Світлана Сорока відвідала День Жан Моне Еразмус+

Координатор Модулю Жан Моне “Управління в ЄС та політика європейської інтеграції” Світлана Сорока відвідала День Жан Моне Еразмус+ в рамках Міжнародного інформаційного тижня програми ЕРАЗМУС+ в Україні. Захід відбувся 8 листопада 2019 р. у м. Київ, у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Чорноморський національний університет імені Петра Могили представляли також координатор Модулю Жан Моне «Кращі Європейські практики для платформи «Водна Безпека» задля досягнення цілей сталого розвитку» Олена Мітрясова та провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків Сторчеус Світлана.

Для нашої команди важливо отримувати нові знання для успішного впровадження проекту, який був виграний у цьому році, комунікувати з іншими командами, що реалізують проекти Жан Моне по всій Україні.

Дуже цікавою для реалізаторів проектів була секція «Проєкти Жан Моне – Рекомендації щодо управління коштами (менеджмент, впровадження, правила візуалізації, звітність)», у якій виступили Петро Крайнік (НЕО в Україні), Оксана Головко-Гавришева (Львівський національний університет імені Івана Франка), Ігор Якименко, (Національний університет харчових технологій).

В процесі дискусії була можливість обговорити нагальні питання та озвучити цілі власних проектів учасників. У заході взяли участь близько 400 осіб з усієї України. Були представлені команди проектів Жан Моне, координатори поточних проектів, контактні особи Еразмус+, підрозділи міжнародних звʼязків, бухгалтери та фінансові менеджери.