Про проект

Жан Моне Модуль 610664-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE “Управління в ЄС та політика європейської інтеграції”

Чорноморський національний університет імені Петра Могили
Термін реалізації: 01.09.2019 – 31.08.2022 рр.
Тип організації: ВНЗ (вищий рівень)

Короткий опис проекту

Жан Моне Модуль «Управління в ЄС та політика європейської інтеграції» складається з трьох навчальних дисциплін:

«Політика європейської інтеграції»,
«Інституційно-правова система Європейського Союзу»,
«Управління та прийняття рішень в ЄС»

Проект розрахований на студентів магістратури зі спеціальностей «Публічне управління та адміністрування» та «Соціальна робота». Кожен модуль буде викладатися у співпраці декількома викладачами.

До практичного семінару “Сучасні виклики в управлінні та реалізації політики ЄС” будуть залучені різні професійні групи, зокрема, державні службовці та соціальні працівники. Електронні ресурси включатимуть мультимедійний підручник “Управління в ЄС та політика європейської інтеграції” та електронну базу даних “Дослідження, матеріали та документи про Європейський Союз та європейську інтеграцію”. Вони сприятимуть інноваціям у викладанні та проведенні європейських наукових досліджень.

Після вивчення відповідних дисциплін студенти напишуть магістерські роботи з питань європейських студій. Спеціалісти та дослідники з університетів України, Польщі та Української асоціації європейських студій прорецензують їх. Також викладачі та магістри публікуватимуть наукові статті по темі проекту.

Проект має високий просвітницький потенціал і враховує визначні дати Європейського Союзу – 10-ту річницю введення в дію Лісабонського договору та 65-ту річницю прийняття Римського договору, які використовуються в освітніх, наукових та рекламних цілях. Навчальну конференцію та Конкурс наукових робіт студентів та учнів планується приурочити вищезазначеним датам. Усі заходи будуть широко висвітлюватися на веб-сайті проекту, у засобах масової інформації, на офіційних сайтах органів місцевого самоврядування.