2 грудня 2019 року в ЧНУ імені Петра Могили відбулася науково-практична конференція «Лісабонський договір – 10 років після набуття чинності. Що змінилося у функціонуванні ЄС?»

2 грудня 2019 року в ЧНУ імені Петра Могили відбулася науково-практична конференція «Лісабонський договір – 10 років після набуття чинності. Що змінилося у функціонуванні ЄС?»

navigate_before
navigate_next

2 грудня 2019 року в ЧНУ імені Петра Могили була проведена науково-практична конференція «Лісабонський договір – 10 років після набуття чинності. Що змінилося у функціонуванні ЄС?» відповідно до проєкту програми Еразмус+ Жан Моне “Управління в ЄС та політика європейської інтеграції” в Інституті державного управління.

Вступне слово взяла голова організаційного комітету науково-практичної конференції, доктор наук з державного управління, професор, заступник директора Інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили Світлана Сорока. У своїй промові вона зазначила важливість Лісабонського договору для функціонування ЄС, країн-членів ЄС та розвитку інституційних питань загалом для існування Євроспільноти.

Побажаннями плідної наукової роботи та звершень відкрив конференцію доктор наук з державного управління, професор кафедри місцевого самоврядування та регіонального розвитку Інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили, проректор з наукової роботи ЧНУ імені Петра Могили Володимир Беглиця.

Важливість конференції та питань, що на ній розглядають, зазначили й гості заходу: заступник директора департаменту – начальник управління зовнішніх відносин, зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Зульфія Капуста та директор департаменту з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради Дмитро Лазарєв, який, до речіє випускником Інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили.

Долучився до привітань та побажань учасникам конференції й директор Інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили Володимир Ємельянов. Михайло Багмет, який є директором Інформаційного центру Європейського Союзу ЧНУ імені Петра Могили та професором кафедри місцевого самоврядування та регіонального розвитку Інституту державного управління ЧНУ імені Петра Могили, поділився спогадами про заснування, розвиток та перешкоди, що мав Інформаційний центр ЄС Могилянки на початку свого існування.

Участь у конференції взяли державні службовці і представники органів місцевого самоврядування, науковці, соціальні працівники міста Миколаєва та області, професорсько-викладацький склад різних університетів, аспіранти, магістранти спеціальностей «публічне управління» та «соціальна робота» ЧНУ імені Петра Могили, представники громадських організацій.

Після конференції на учасників чекав фуршет, під час якого була можливість продовжити дискусію щодо сучасного етапу розвитку ЄС та інтеграції України до нього.

Дякуємо всім за активну участь і цікавість до питань європейської інтеграції України та Європейського Союзу.

За посиланнями можна ознайомитись з програмою заходу та завантажити збірку тез конференції.